Psychoterapie i superwizje psychologii sportu prowadzi Hanna Cygan

Hanna Cygan

Psycholog, Psychoterapeuta

pracujący w nurcie psychodynamicznym. Uczyła się w warszawskiej szkole psychodynamicznej Laboratorium Psychoedukacji. Doświadczenie zdobywała w Oddziale Leczenia Zaburzeń Nerwicowych w Komorowie, następnie w Mazowieckim Specjalistycznym Centrum Zdrowia Psychicznego w Tworkach, w Poradni Zdrowia Psychicznego w Drewnicy oraz w PROFEMED (Luxmed). Prowadziła zajęcia psychoedukacyjne, z rozwoju seksualności człowieka, psychorysunku i relaksacji. Udziela konsultacji psychologicznych, pracuje z pacjentami neurotycznymi, z zaburzeniami osobowości, z doświadczeniem psychozy oraz z zaburzeniami odżywiania. Prowadzi terapię w podejściu psychodynamicznym z elementami Intensive Short-Term Dynamic Psychotherapy (ISTDP).

Certyfikowany superwizor

Jest certyfikowanym psychologiem sportu oraz superwizorem psychologii sportu Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, magistrem psychologii klinicznej. Ukończyła studia podyplomowe z psychologii sportu w Warszawskiej AWF.
Wykładowca akademicki Uniwersytetu SWPS i AWF, akredytowany psycholog Polskiego Komitetu Olimpijskiego. Prowadziła drużyny i zawodników indywidualnych różnych dyscyplin sportowych, profesjonalistów i amatorów. Współpracowała z kadrami narodowymi i olimpijskimi, przygotowując zawodników do najważniejszych startów.
Założyciel i członek zarządu Fundacji Rozwoju Psychologii Sportu i Aktywności Fizycznej FLOW.

Dołącz do zespołu

Psychologów i psychoterapeutów chcących prowadzić procesy w Gabinecie Muranów zapraszam do kontaktu.